شارژ کارتریج و مواد مصرفی جوهر و تونر

شارژ کارتریج و تامین مواد مصرفی پرینتر، دستگاه کپی و ...

یک اتوماسیون اداری با کیفیت همواره با مواد مصرفی با کیفیت معنی پیدا می‌کند. از این رو توماکس تلاش می‌کند تا بهترین مواد مصرفی را در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت به دست مشتریان برساند. برای این منظور داشتن منابع تامین دست اول و قابل اطمینان اجتناب ناپذیر است.

بخشی از مواد مصرفی مانند کارتریج پرینترهای لیزری تجدیدپذیر هستند و تنها با شارژ مجدد قابل استفاده خواهند بود. بعضی از مواقع به دلیل نداشتن تجربه کافی تکنسین، باعث آسیب رسیدن به کارتریج در هنگام شارژ می‌گردد. و باعث تحمیل هزینه‌های اضافه به مشتریان خواهد گردید. توماکس برای جلوگیری از بروز این اتفاق، از افراد با تجربه و ماهر در این زمینه استفاده می‌کند. توماکس مواد مصرفی تمامی برندها نظیر اچ پی، کانن، توشیبا، برادر، ریکو، شارپ، کیوسرا و ... را تامین می‌نماید.

برای درخواست‌های شارژ کارتریج و تامین مواد مصرفی، فرایند، توماکس هزینه حمل و نقل آن‌ها را در شهر اصفهان برعهده گرفته است و رایگان می‌باشد. این موضوع علاوه بر تاثیرات مثبت زیست محیطی از هزینه مشتریان نیز می‌کاهد و محصول با سرعت بالاتری به دست مصرف کننده خواهد رسید.

همچنین امکان تهیه سایر مواد مصرفی ماشین‌های اداری، نظیر رول کاغذ حرارتی، ریبون، انواع کاغذ، فیلم در سامانه آنلاین توماکس فراهم شده است. 

برای ثبت درخواست شارژ کارتریج و تامین مصرفی از اینجا شروع کنید:

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم