روش‌های پذیرش سرویس

در روزهای عادی و ایام هفته طبق شیوه زیر ارائه سرویس می‌گردد. در روز‌های خاص و پر ازدحام ممکن است شرایط زیر تغییر کند. توماکس در روزهای تعطیل رسمی پذیرش سرویس نخواهد داشت. درخواست‌های سرویسی که در روز‌های تعطیل و ساعات غیر اداری ثبت گردند، در اولین روز کاری رسیدگی خواهند شد.

سرویس‌های داخل

ثبت پذیرش:

این نوع سرویس در مورد دستگاه‌هایی مانند پرینتر‌ها، کارتریج و ... که حمل آن‌ها تا واحد خدمات امکان پذیر است، ثبت می‌گردند. پس از ثبت سرویس توسط مشتری، کارشناسان توماکس با مشتری تماس می‌گیرند و جزییات بیشتری از نوع سرویس ثبت می‌کنند. همچنین زمان حضور مأمور حمل توماکس در محل مشتری را هماهنگ می‌کنند.

دریافت دستگاه از مشتری:

مأمور حمل توماکس در محل مشتری در زمان از پیش هماهنگ شده حاضر می‌شود. با ارائه کارت شناسایی معتبر اقدام به تحویل دستگاه مورد نظر از مشتری می‌نماید و رسید تحویل دستگاه، حاوی اطلاعات پذیرش به وی تحویل می‌گردد.

ورود دستگاه به واحد خدمات:

پس از رسیدن دستگاه به واحد خدمات، به سرپرست واحد خدمات ارجاع می‌گردد. وی پس از بررسی اظهارات مشتری و برآورد هزینه به تکنسین مربوطه ارجاع می‌نماید. (در صورتیکه هزینه سرویس بیش‌از اندازه معمول باشد، جهت هماهنگی با مشتری، به واحد پذیرش ارجاع می‌گردد.)

تحویل دستگاه

پس از انجام سرویس مورد درخواست، کارشناسان توماکس با مشتری تماس گرفته و زمان تحویل دستگاه را با مشتری هماهنگ می‌کنند. در زمان تعیین شده دستگاه به همراه صورتحساب سرویس توسط مأمور تحویل در محل مشتری تحویل می‌گردد.

سرویس‌های بیرون (در محل مشتری)

ثبت پذیرش:

این نوع از پذیرش در مورد دستگاه‌هایی مانند دستگاه های کپی کنسول و رومیزی که حمل آن‌ها امکان پذیر نیست، ثبت می‌گردد. در این مورد، پس از ثبت درخواست سرویس توسط مشتری، تکنسین با مشتری تماس گرفته و جزییات بیشتری از مشکل دستگاه را ثبت می‌کند. همچنین در صورت امکان راهنمایی‌های لازم را به مشتری ارائه می‌دهد.در این مرحله نیز زمان حضور تکنسین توماکس را در محل مشتری هماهنگ می‌شود.

حضور تکنسین در محل

در زمان هماهنگ شده، تکنسین توماکس در محل حاضر می‌گردد و نسبت به رفع ایراد و تعمیر دستگاه اقدام می‌نماید. در پایان نیز صورتحساب مشتری، تحویل وی می‌گردد. همچنین تکنسین توصیه‌های لازم را جهت بهره‌برداری هرچه بهتر از دستگاه به مشتری ارائه می‌دهد.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم